Porady Ekspertów

Dbam o bezpieczeństwo Klienta i pracuję rzetelnie. Udzielam zawsze prawdziwych, aktualnych i wyczerpujących informacji. Zalecam złożenie wniosków do kilku banków, by mieć jak największą szansę na otrzymanie kredytu. Jestem w stanie oszacować powodzenie danej sprawy, dzięki czemu moi Klienci już na samym początku wiedzą, na co mogą liczyć.
Wybór właściwego, najkorzystniejszego kredytu to nie tylko słuszna i odpowiedzialna decyzja, ale również oszczędność, sięgająca często nawet kilkudziesięciu złotych. Dokładając do tego również promocje lub kredyty na preferencyjnych warunkach, np. wspomagane programami rządowymi, można zatrzymać we własnym portfelu pokaźną sumę. Moją rolą jest właśnie pokazanie Klientowi takich rozwiązań, które sprawią, że kredyt będzie atrakcyjny przede wszystkim dla niego, a nie korzystny wyłącznie dla banku. Jestem zwolennikiem przyznawania uczciwych kredytów, których spłata nie będzie dla Klientów problemem.

Doświadczenie

Posiadam doświadczenie nie tylko w konsultingu kredytowym, ale również pracowałam w biurach nieruchomości. Dzięki temu opiekuję się moimi Klientami kompleksowo, nie tylko wskazując najlepsze rozwiązania kredytowe, ale również podpowiadając we wszystkich innych kwestiach związanych z zakupem nieruchomości. To mój największy atut, wyróżniający mnie na tle innych ekspertów kredytowych.
Posiadam również odpowiednie wykształcenie – ekonomiczne i handlowe.

Atuty

  • Wiedza z zakresu finansów i sprzedaży nieruchomości
  • Doświadczenie zawodowe
  • Profesjonalizm
  • Rzetelne podejście do każdego wniosku, które przekłada się na oczekiwane rezultaty
  • Empatia
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta